окт 23

Debata u čast UN-a

Debatni klub Fakulteta političkih nauka će u četvrtak 25. oktobra 2012. sa početkom u 14 časova, održati javnu debatu na temu:

Ovaj dom bi uključio Nemačku u Savet bezbednosti kao stalnu članicu

Debatu realizujemo uz podršku i u čast Kluba za Ujedinjene nacije koji slavi 40 godina postojanja, a u publici će biti i nekoliko visokih zvanica. Debata će biti održana u čitaonici Fakulteta političkih nauka.

Takođe, pored same debate, u četvrtak će biti održana prva u nizu debatnih radionica na osnovnom kursu, pa ćemo tako koleginice i kolege koje su se prijavile za isti, upoznati sa čarima debatovanja.

Ukoliko niste stigli da se prijavite, a želite da krenete na debatni kurs, dođite u četvrtak 25. oktobra u 18:00 na Fakultet političkih nauka i poklonite sebi veštinu koja je od presudnog značaja u profesijama za koje se obrazuju naše koleginice i kolege. Ukoliko ni tada ne možete da dođete, pošaljite nam e-mail na debatni.klub@gmail.com i videćemo da vam izađemo u susret.

Vidimo se!