феб 26

Uspešan vikend za naše debatere

Debateri iz Beograda koji su se juče i danas takmičili na debatnom turniru u Banjaluci, uspeli su da se domognu finala istog i pobede. U uzavreloj atmosferi, 3 beogradska tima i 1 banjalučki našli su se u finalu. Debatni klub FPN-a je posebno ponosan što su se u finalu našla 2 naša tima, od kojih je jedan na kraju odneo pobedu. Sudije su imale pune ruke posla, a na kraju odluka je donesena da su pobednice turnira Selena Torlaković i Nika Jelaška. Naš drugi tim u finalu činili su Đorđe Jovićević i Damjan Raičević, dok su treći beogradski tim činili Stefan Milić sa Fakulteta organizacionih nauka i Stefan Badža sa Fizičkog fakulteta.

Za najboljeg govornika turnira proglašen je Stefan Milić, dok je naš Đorđe Jovićević zauzeo drugo mesto. Ostali naši debateri zauzeli su: