јул 12

Naši debateri u Francuskom institutu

Debateri Fakulteta političkih nauka su sinoć u prostorijama Francuskog  instituta u Beogradu bili učesnici javne debate koju je organizovala Otvorena komunikacija, na temu „Ovaj dom veruje da je multikulturalizam propao“.

U debati su pored naših debatera Helene Ivanov  Stefana Siridžanskog (koji su imali ulogu druge opozicije) učestvovali još i studenti Pravnog fakulteta Jelisaveta Stanišić Aleksandar Milanović (kao prva vlada) i Dino Ibišbegović (član druge vlade), kao i studenti Fakulteta organizacionih nauka Đorđe PetrovićAleksa Radonjić (kao prva opozicija). U drugoj vladi, zajedno sa Dinom, debatovala je Ivana Lazarević, studentkinja Ekonomskog fakulteta.

Specijalni gosti ove debate bili su Žan-Luk Gester, savetnik za saradnju i kulturu, Frederik Rime, ataše za univerzitetsku i naučnu saradnju i Milan Vignjević, predsednik UO Otvorene komunikacije.

Više o ovome pogledajte ovde.