нов 02

Debateri kao gosti predavači u Vršcu

Debatni klub Fakulteta političkih nauka ima veliku čast, da budeo deo projekta koji organizuje Unija studenata opštine Vršac u partnerstvu sa Kulturnim centrom, pod nazivom „Debatom o debati“ u ponedeljak 04. novembra. Cilj projekta je podizanje nivoa svesti o značaju demokratske političke kulture kod omladine opštine Vršac.

U okviru predavanja, biće održana jedna pokazna debata, koja će na praktičan način približiti učesnicima karakteristike i formu debatovanja. Gosti predavači ovom prilikom biće članovi Debatnog kluba Fakulteta političkih nauka.

Predavanje će početi u 11:00 u sali Kulturnog centra.

Projekat finansira Ministarstvo omladine i sporta uz pomoć omladinskog resurs centra za Južni Banat – udruženja Cepta.

evrsac.rs