нов 19

Budi odbornik ove jeseni na Vračaru

Želiš da saznaš kako je biti odbornik u skupštini?

Želiš da vodiš sednicu, glasaš i debatuješ poput odbornika?

Želiš da se nađeš u ulozi pregovarača oko koalicije nakon izbora?

Pozivamo te da se prijaviš za učešće na projektu omladinske organizacije Mladi za inovacije i na jedan dan postaneš odbornik Skupštine gradske opštine Vračar.

Zainteresovani studenti i srednjoškolci koji se prijave na projekat ,,Budi odbornik na jedan dan” dobiće priliku da se bliže upoznaju sa načinom funkcionisanja rada lokalne samouprave i čuju od lokalnih zvaničnika primere uspešne prakse.

Simulacija rada GO Vračar će se održati u utorak, 02.decembra, u prostorijama Skupštine gradske opštine opštine, dok će se trening za učesnike i učesnice za ovu opštinu održati 27. i 28.novembra takođe u prostorijama opštine. Prijavni formular možeš naći ovde.

Prijave traju od 17. do 22.novembra.

Projekat Budi odbornik na jedan dan se sprovodi uz podršku GO Vračar, dok je prošle godine od strane Ministarstva omladine i sporta kroz program ‘’Mladi su zakon’’ ušao kategoriju deset najboljih projekata koji promovišu evropske vrednosti.

Vidimo se !