мај 30

Beogradski centar za bezbednosnu politiku na FPN-u

U utorak 29. maja 2012. godine na Fakultetu političkih nauka, Debatni klub je imao svoj štand na kome je predstavljen Beogradski centar za bezbednosnu politiku. Svi zainteresovani studenti su se informisali o radu Centra i mogućnostima stažiranja u istom, a naši članovi bili su tu da otklone svaku nedoumicu. Posebno smo ponosni na Đorđa Jovićevića, Anđelu Cvetković, Vladimira Kljajića i Stefana Siridžanskog koji su učinili da ovaj štand bude jedan od posećenijih ove godine.

Ovo je još jedna u nizu akcija Debatnog kluba koje imaju za cilj da animiraju studente Fakulteta političkih nauka i omoguće im da budu u kontaktu sa institucijama ovakvog tipa. Beogradski centar za bezbednosnu politiku je u maju ove godine podržao naš debatni turnir „Deni Krejn 2012″ koji je bio spektakularan

.